Wyjątkowe miejsce tworzą wyjątkowi ludzie


Zapraszamy Was do Krakowa, gdzie w samym sercu magicznego Kazimierza powstało miejsce zrodzone z marzeń i pasji, gdzie indywidualność, piękno i profesjonalizm, jest wizytówką. Wszyscy styliści inspirują się kreatywnością całego zespołu, tak aby po wizycie w salonie Hair Room w oku każdej klientki i klienta móc zauważyć błysk zadowolenia. Dopełnieniem tej fantastycznej atmosfery panującej w salonie Hair Room jest stale powiększające się grono klientek, które bardzo cenią sobie wysoki poziom usług jak również niepowtarzalny klimat salonu.

jadzia

JADWIGA BUGAJ

TOP STYLIST

Twórca HAIR ROOM.

Fryzjerstwo jest jej wielką pasją, a kolor miłością. Przygodę z zawodem rozpoczęła mając zaledwie 15 lat i od tego czasu nieustannie rozwija talent i doskonali swój warsztat. Zawodu uczyła się od najlepszych polskich jak i światowych stylistów. Laureatka wielu prestiżowych konkursów fryzjerskich {2 miejsce w Color Trophy 2007, 3 miejsce w HCF Paris 2013}. Od wielu lat związana z marką L'oréal Professionnel Paris. Od kilku lat współpracuje z najbardziej prestiżowymi salonami na Bliskim Wschodzie. Dzisiaj prezentując najwyższy poziom sztuki fryzjerskiej nie tylko inspiruje swoich współpracowników, ale przede wszystkim wyznacza nowe trendy w szeroko pojętym fryzjerstwie.

Sabka

SABINA KOCZWARA

TOP STYLIST

Wielka pasjonatka swojej profesji z 10 letnim doświadczeniem w zawodzie fryzjera. Przez ostatnie 4 lata pracowała dla największej światowej marki Tony&Guy w Londynie, gdzie szkoliła się pod okiem najwyższej klasy stylistów, biorąc jednocześnie udział w wielu znamienitych wydarzeniach i pokazach. Miała kontakt z największymi topowymi domami mody pracując przy London Fashion Week. Strzyżenie i koloryzacja są jej najmocniejszą stroną. Potrafi intuicyjnie wydobyć naturalne piękno każdej kobiety, uwielbia metamorfozy i grę kolorem. Zwyciężczyni 10 edycji Color Trophy 2018 oraz zdobywczyni 3 miejsca w Color Trophy 2016. W pracy fryzjera najbardziej ceni sobie kontakt z ludźmi, a uśmiech klienta jest dla niej największym wynagrodzeniem.

slawek_suder

SŁAWEK SUDER

TOP STYLIST

Dziesięcioletnie doświadczenie w sztuce fryzjerskiej pozwoliło dokładnie poznać klientkom artystyczną dusze Sławka i jego doskonałe wyczucie w doborze koloru.
Uzdolniony plastycznie artysta stylizacji. Jak sam mówi ,,fryzjerstwo to jego pasja, miłość i zawód". Niezwykle kreatywny, z ogromna ilością pomysłów do zrealizowania, szuka nowych inspiracji tworząc niesamowite, lekkie upięcia i fascynujące stylizacje.
Często poświęca swój wolny czas i współpracuje przy sesjach zdjęciowych. Finalista prestiżowego konkursu L'oréal Color Trophy 2015, laureat nagrody internautów L'oréal Color Trophy 2015 w kategori koloryzacja, finalista HCF Trophy Paris 2017, zdobywca 3 miejsca w L'oréal Color Trophy 2018. Zawzięcie dąży do perfekcji; stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach.

paulina_piotrowska_1

PAULINA PIOTROWSKA

TOP STYLIST

Uśmiechnięta i pełna zaangażowania osoba, która każdego dnia udowadnia, że fryzjerstwo to dla niej nie tylko zawód, ale i pasja. Dziesięcioletnie doświadczenie, udział w licznych szkoleniach i pokazach i ciągła chęć samodoskonalenia potwierdzają, że jest właściwą osobą na właściwym miejscu, a jej niepokorne loczki są, w tym wypadku, najlepszą wizytówką. Jej najmocniejszą stroną są męskie strzyżenia i stylizacje oraz damskie koloryzacje. W pracy ceni sobie możliwość ciągłego rozwoju i stałego kontaktu z ludźmi. Istotną kwestią jest więc dla niej idea współpracy, nie tylko z zespołem, ale przede wszystkim z klientem.

alicja_kuchna

ALICJA KUCHNA

TOP STYLIST

Zdolna, ambitna, zawsze uśmiechnięta. Czerpie ogromną satysfakcje ze swojej pracy. Uczestniczka wielu szkoleń. Rozwijała swój talent pod czujnym okiem profesjonalistów. W codziennej pracy ceni sobie możliwość ciągłego doskonalenia, zdobywa doświadczenie inspirując się kreatywnością całego zespołu. Jej wielką pasją jest fryzjerstwo męskie, to prawdziwa "Barberka". Uwielbia pomagać klientom w poprawie ich wizerunku, idealnie dobierając kształt i formę fryzury. Intuicyjnie, z ogromnym zaangażowaniem i z wielką cierpliwością spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientek.

Ania Smoter

ANIA SMOTER

 TOP STYLIST

Jest jedną z naszych najbardziej doświadczonych fryzjerów. Mimo długiego stażu pracy wciąż pragnie się rozwijać i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, bo to właśnie oni są dla niej najważniejsi. Dobrze czuje się zarówno w nowoczesnych strzyżeniach jak i koloryzacjach, ale to jednak baleyage i subtelne refleksy skradły jej serce. Sporą część klientów Ani stanowią mężczyźni, którzy komfortowo czują się w jej rękach. Jej męskie strzyżenia zwróciły uwagę polskich skoczków narciarskich, którzy zaprosili Anię do współpracy przy spocie reklamowym Milki.

Ania Mika

ANNA MIKA

TOP STYLIST

Młoda, zdolna i ambitna. Taka właśnie jest nasza stylistka Ania Mika. Jej największą pasją są koloryzacje i w nich czuje się najlepiej. Przez wiele lat szkoliła się pod okiem najlepszych fryzjerów, dzięki czemu w swojej pracy jest zdecydowana i pewna siebie. Młody wiek sprawia, że jej propozycje koloryzacji wyróżnia oryginalność i nowoczesność. Jej praca została doceniona w prestiżowym konkursie fryzjerskim Color Trophy 2018 w kategorii debiuty, którego została półfinalistką.