Wyjątkowe miejsce tworzą wyjątkowi ludzie


Zapraszamy Was do Krakowa, gdzie w samym sercu magicznego Kazimierza powstało miejsce zrodzone z marzeń i pasji, gdzie indywidualność, piękno i profesjonalizm, jest wizytówką. Wszyscy styliści inspirują się kreatywnością całego zespołu, tak aby po wizycie w salonie Hair Room w oku każdej klientki i klienta móc zauważyć błysk zadowolenia. Dopełnieniem tej fantastycznej atmosfery panującej w salonie Hair Room jest stale powiększające się grono klientek, które bardzo cenią sobie wysoki poziom usług jak również niepowtarzalny klimat salonu.

jadzia

JADWIGA BUGAJ

TOP STYLIST

Twórca HAIR ROOM.

Fryzjerstwo jest jej wielką pasją, a kolor miłością. Przygodę z zawodem rozpoczęła mając zaledwie 15 lat nieustannie się szkoląc. Zawodu uczyła się od najlepszych polskich jak i światowych stylistów. Laureatka wielu prestiżowych konkursów fryzierskich. Od wielu lat związana z marką L'oréal Professionnel Paris. Ostatnie 2 lata spędziła na Bliskim Wschodzie współpracując z najbardziej prestiżowymi salonami.
Dzisiaj nie tylko inspiruje swoich współpracowników, ale przede wszystkim wyznacza nowe trendy w szeroko pojętym fryzjerstwie.

Sabka

SABINA KOCZWARA

STYLIST

Wielka Pasjonatka swojej pracy, z 10 letnim doświadczeniem w zawodzie fryzjera. Przez ostatnie 4 lata pracowała dla nawiększej światowej marki Tony&Guy w Londynie, gdzie szkoliła się pod okiem najlepszych stylistów, biorąc jednocześnie udział w wielu wydarzeniach i pokazach. Miała kontakt z największymi topowymi domami mody pracując przy London Fashion Week. Strzyżenie i koloryzacja są jej najmocniejszą stroną. Intuicyjne potrafi wydobyć piękno każdej kobiety, uwielbia metamorfozy. Finalistka prestiżowego konkursu Color Trophy. W pracy fryzjera najbardziej lubi kontakt z ludźmi, a uśmiech klienta jest dla niej największym wynagrodzeniem.

slawek_suder

SŁAWEK SUDER

STYLIST

Siedmioletnie doświadczenie pozwoliło dokładnie poznać klientką artystyczną dusze Sławka i jego ogromne wyczucie koloru.
Uzdolniony plastycznie fryzjer, artysta. Jak sam mówi ,,fryzjerstwo to jego pasja, milość i zawód". Kreatywny z ogromna ilością pomysłów do zrealizowania, tworzący niesamowite lekkie upięcia i stylizacje.
Często swoj wolny czas poświęca na współpracę przy sesjach zdjeciowych. Finalista prestiżowego konkursu L'oréal Color Trophy 2015, laureat nagrody internautow L'oréal Color Trophy 2015 w kategori koloryzacja. Zawziecie dąży do bycia coraz lepszym stylistą, biorąc udział w licznych szkoleniach.

paulina_piotrowska_1

PAULINA PIOTROWSKA

STYLIST

Uśmiechnięta i pełna zaangażowania osoba, która każdego dnia udowadnia, że fryzjerstwo to dla niej nie tylko zawód, ale i pasja. Sześcioletnie doświadczenie, udział w licznych szkoleniach i pokazach i ciągła chęć samodoskonalenia potwierdzają, że jest właściwą osobą na właściwym miejscu, a jej niepokorne loczki są, w tym wypadku, najlepszą wizytówką. Jej najmocniejszą stroną są męskie strzyżenia i stylizacje oraz damskie koloryzacje. W pracy ceni sobie możliwość ciągłego rozwoju i stałego kontaktu z ludźmi. Istotną kwestią jest więc dla niej idea współpracy, nie tylko z zespołem, ale przede wszystkim z klientem.

alicja_kuchna

ALICJA KUCHNA

STYLIST

Zdolna, ambitna, zawsze uśmiechnięta. Czerpie ogromną satysfakcje z tego co robi. Uczestniczka wielu szkoleń. Rzeźbiła swój talent pod czujnym okiem profesjonalistów. W codziennej pracy ceni możliwość rozwoju, zdobywa doświadczenie inspirując się kreatywnością całego zespołu. Jej wielką pasją jest fryzjerstwo męskie, to prawdziwa "Barberka". Uwielbia pomagać klientom w poprawie ich wizerunku, idealnie dobierając kształt i formę fryzury. Spotkamy ja też pracując z klientkami, gdzie z wielką cierpliwością spełnia oczekiwania najbardziej wymagajacych klientek.

Ania Smoter

ANIA SMOTER

 TOP STYLIST

ANNA SMOTER - TOP STYLIST

Jest jedną z naszych najbardziej doświadczonych fryzjerów. Mimo długiego stażu pracy wciąż chce się rozwijać i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, bo to właśnie oni są dla niej najważniejsi.Dobrze czuje się zarówno w nowoczesnych strzyżeniach jak i koloryzacjach, ale to jednak baleyage i subtelne refleksy skradły jej serce. Sporą część klientów stanowią również mężczyźni, którzy pewnie czują się w jej rękach. Jej męskie strzyżenia zwróciły uwagę polskich skoczków narciarskich, którzy zaprosili Anię do współpracy przy spocie reklamowym Milki.

Ania Mika

ANNA MIKA

STYLIST

Młoda, zdolna i ambitna. Taka właśnie jest nasza stylistka Ania Mika, której największą pasją są koloryzacje, w których czuje się najlepiej. Przez wiele lat szkoliła się pod okiem najlepszych fryzjerów, dzięki czemu w swojej pracy jest zdecydowana i pewna siebie. Młody wiek sprawia, że jej koloryzacje zawsze są kreatywne i nowoczesne. Jej praca została doceniona w prestiżowym konkursie fryzjerskim Color Trophy 2018 w kategori debiuty, którego została półfinalistką.