HAIR ROOM

Piękno rodzi się z pasji

Z salonu fryzjerskiego Hair Room przy ulicy Miodowej 33/3, w samym centrum Krakowa na Kazimierzu, zawsze wychodzisz z lepszym samopoczuciem i pewnością, że wyglądasz doskonale. Gwarantują to wyjątkowi ludzie, którzy swoim profesjonalizmem, umiejętnościami i indywidualnym podejściem do klienta wprowadzają relaksującą atmosferę sprzyjającą zmianom na lepsze.

Założycielką tego wyjątkowego miejsca jest Jadwiga Bugaj, która swoja przygodę z kolorem, cięciem i stylizacją zaczęła już jako piętnastolatka. Zawodu uczyła się od najlepszych polskich i światowych stylistów, co zaprocentowało stałą współpracą z marką L’oréal Professionnel Paris, dla której każdego roku tworzy kolekcję inspirującą polskich stylistów. Jej koloryzacje i strzyżenia cieszyły się wielkim poważaniem również poza granicami Polski. Podczas pobytu na bliskim wschodzie nadawała ton trendom mody, stylizując księżniczki świata arabskiego. Jej bogate doświadczenie, umiejętności doceniane na wielu prestiżowych konkursach, oraz pasja, od lat przyciągają koneserów piękna, stylu i mody.

Stylizacja na światowym poziomie

Hair Room tworzą ludzie, oddani sztuce fryzjerstwa i wciąż poszukujący najlepszych stylizacji. Taką osobą niewątpliwie jest stylistka Sabina Koczwara, jeszcze do niedawna pracująca w Londynie dla największej światowej marki Tony&Guy. W roku 2017 Sabina Koczwara znalazła się wśród finalistów konkursu L’oréal Color Trophy oraz zbobyła serca internautów. Doświadczenie Sabiny przy współpracy z London Fashion Week z największymi domami mody owocuje nowoczesnością i innowacyjnym spojrzeniem na swój zawód.

 

Kreatywność, sztuka, kolor

Lekkie upięcia, oszałamiające stylizacje i kolor – to wizytówka fryzjera, który od siedmiu lat dzieli się swoimi pomysłami, zaraża kreatywnością i tworzy artystyczne stylizacje dla gości salonu Hair Room. Sławek Suder, bo o nim mowa, jest laureatem nagrody internautów L’oréal Color Trophy 2015 w kategorii koloryzacja i i 2017 w kategorii stylizacja. Fryzjerstwo to jego miłość, której poświęca każdą minutę wolnego czasu biorąc udział w licznych szkoleniach i współpracując przy sesjach zdjęciowych.

Dobry styl dla każdego

Idealnym dopełnieniem zespołu stylistów Hair Room są Alicja Kuchna i Paulina Piotrowska. Młode, zdolne, uśmiechnięte. Zawsze służą pomocą przy odpowiednim doborze kształtu oraz formy fryzury, pasującej do urody i charakteru klientki.

Alicja Kuchna to pozytywna, pełna zaangażowania osoba, która doskonale potrafi wsłuchać się w potrzeby klientki i wyjść im naprzeciw z oryginalną propozycją.

Paulina Piotrowska swoje sześcioletnie doświadczenie, udział w wielu szkoleniach i pokazach oraz wrodzone poczucie dobrego smaku wykorzystuje tworząc w salonie Hair Room niezapomniane stylizacje oraz damskie koloryzacje. Wielką pasją pań jest fryzjerstwo męskie. Uwielbiają pomagać klientom w poprawie ich wizerunku. To prawdziwe „Barberki”.

Zobacz nasze prace na @INSTAGRAM

Firma Hair Room Jadwiga Bugaj uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Firma otrzymała grant w wysokości 90 000 PLN.