HAIR ROOM

Wyjątkowe miejsce tworzą wyjątkowi ludzie

Zapraszamy Was do Krakowa, gdzie w samym sercu magicznego Kazimierza powstało miejsce zrodzone z marzeń i pasji, gdzie indywidualność, piękno i profesjonalizm, jest wizytówką. Wszyscy styliści inspirują się kreatywnością całego zespołu, tak aby po wizycie w salonie Hair Room w oku każdej klientki i klienta móc zauważyć błysk zadowolenia. Dopełnieniem tej fantastycznej atmosfery panującej w salonie Hair Room jest stale powiększające się grono klientek, które bardzo cenią sobie wysoki poziom usług jak również niepowtarzalny klimat salonu.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

jadzia

JADWIGA BUGAJ

TOP STYLIST
Twórca HAIR ROOM.

Fryzjerstwo jest jej wielką pasją, a kolor miłością. Przygodę z zawodem rozpoczęła mając zaledwie 15 lat i od tego czasu nieustannie rozwija talent i doskonali swój warsztat. Zawodu uczyła się od najlepszych polskich jak i światowych stylistów. Laureatka wielu prestiżowych konkursów fryzjerskich {2 miejsce w Color Trophy 2007, 3 miejsce w HCF Paris 2013}. Od wielu lat związana z marką L’oréal Professionnel Paris. Od kilku lat współpracuje z najbardziej prestiżowymi salonami na Bliskim Wschodzie. Dzisiaj prezentując najwyższy poziom sztuki fryzjerskiej nie tylko inspiruje swoich współpracowników, ale przede wszystkim wyznacza nowe trendy w szeroko pojętym fryzjerstwie.

inline_Easy-Resize.com

SABINA KOCZWARA

TOP STYLIST

Wielka pasjonatka swojej profesji z 10 letnim doświadczeniem w zawodzie fryzjera. Przez ostatnie 4 lata pracowała dla największej światowej marki Tony&Guy w Londynie, gdzie szkoliła się pod okiem najwyższej klasy stylistów, biorąc jednocześnie udział w wielu znamienitych wydarzeniach i pokazach. Miała kontakt z największymi topowymi domami mody pracując przy London Fashion Week. Strzyżenie i koloryzacja są jej najmocniejszą stroną. Potrafi intuicyjnie wydobyć naturalne piękno każdej kobiety, uwielbia metamorfozy i grę kolorem. Zwyciężczyni 10 edycji Color Trophy 2018 oraz zdobywczyni 3 miejsca w Color Trophy 2016. W pracy fryzjera najbardziej ceni sobie kontakt z ludźmi, a uśmiech klienta jest dla niej największym wynagrodzeniem.

slawek_suder-920x1024

SŁAWEK SUDER

TOP STYLIST

Dziesięcioletnie doświadczenie w sztuce fryzjerskiej pozwoliło dokładnie poznać klientkom artystyczną dusze Sławka i jego doskonałe wyczucie w doborze koloru.
Uzdolniony plastycznie artysta stylizacji. Jak sam mówi ,,fryzjerstwo to jego pasja, miłość i zawód”. Niezwykle kreatywny, z ogromna ilością pomysłów do zrealizowania, szuka nowych inspiracji tworząc niesamowite, lekkie upięcia i fascynujące stylizacje.
Często poświęca swój wolny czas i współpracuje przy sesjach zdjęciowych. Finalista prestiżowego konkursu L’oréal Color Trophy 2015, laureat nagrody internautów L’oréal Color Trophy 2015 w kategori koloryzacja, finalista HCF Trophy Paris 2017, zdobywca 3 miejsca w L’oréal Color Trophy 2018. Zawzięcie dąży do perfekcji; stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach.

paulina_piotrowska_1-920x1024

PAULINA PIOTROWSKA

TOP STYLIST

Uśmiechnięta i pełna zaangażowania osoba, która każdego dnia udowadnia, że fryzjerstwo to dla niej nie tylko zawód, ale i pasja. Dziesięcioletnie doświadczenie, udział w licznych szkoleniach i pokazach i ciągła chęć samodoskonalenia potwierdzają, że jest właściwą osobą na właściwym miejscu, a jej niepokorne loczki są, w tym wypadku, najlepszą wizytówką. Jej najmocniejszą stroną są damskie koloryzacje jak również pielęgnacja i strzyżenie włosów kręconych. W pracy ceni sobie możliwość ciągłego rozwoju i stałego kontaktu z ludźmi. Istotną kwestią jest więc dla niej idea współpracy, nie tylko z zespołem, ale przede wszystkim z klientem.

inline-2_Easy-Resize.com

ALICJA KUCHNA

TOP STYLIST

Zdolna, ambitna i kreatywna. Czerpie ogromną satysfakcję z tego, co robi. Uczestniczka wielu szkoleń, również zdobyła wyróżnienie w konkursie Color& Style Trophy 2017.
Swój talent rzeźbiła pod czujnym okiem znanych artystów fryzjerstwa. Z Hair Room związana jest od 2016 roku.
W codziennej pracy stawia na profesjonalizm, wsłuchując się w oczekiwania klientów. Świetnie odnajduje się  w dokładnych, wielowymiarowych koloryzacjach, jak i precyzyjnych strzyżeniach. Uwielbia pomagać klientom w poprawie ich wizerunku, zmienia style, nadaje włosom wyjątkowy charakter.
Woli tworzyć trendy, niż za nimi podążać.
Na codzień Alicja jest aktywnie szaloną, energiczną osobą, lubiąca czuć dreszczyk emocji.
Zdobywanie górskich szlaków to jej pasja.

Ania Smoter_Easy-Resize.com

ANIA SMOTER

TOP STYLIST

Jest jedną z naszych najbardziej doświadczonych fryzjerów. Mimo długiego stażu pracy wciąż pragnie się rozwijać i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, bo to właśnie oni są dla niej najważniejsi. Dobrze czuje się zarówno w nowoczesnych strzyżeniach jak i koloryzacjach, ale to jednak baleyage i subtelne refleksy skradły jej serce. Sporą część klientów Ani stanowią mężczyźni, którzy komfortowo czują się w jej rękach. Jej męskie strzyżenia zwróciły uwagę polskich skoczków narciarskich, którzy zaprosili Anię do współpracy przy spocie reklamowym Milki.

a267e20c-2322-459e-b9a8-1f0d4fd7b102

ANNA MIKA

TOP STYLIST

Młoda, zdolna i ambitna. Taka właśnie jest nasza stylistka Ania Mika. Jej największą pasją są koloryzacje i w nich czuje się najlepiej. Przez wiele lat szkoliła się pod okiem najlepszych fryzjerów, dzięki czemu w swojej pracy jest zdecydowana i pewna siebie. Młody wiek sprawia, że jej propozycje koloryzacji wyróżnia oryginalność i nowoczesność. Jej praca została doceniona w prestiżowym konkursie fryzjerskim Color Trophy 2018 w kategorii debiuty, którego została półfinalistką.
inline-3_Easy-Resize.com

PAULINA KOWAL

TOP STYLIST

Młoda i zarazem niezwykle doświadczona stylistka fryzur. Kocha pracę z długimi i półdługimi włosami. Zawsze wsłuchuje się w potrzeby klientów, spełniając ich oczekiwania. Świetnie czuje się w koloryzacjach, gdzie może wykazać się profesjonalizmem, kreatywnością i nieszablonowymi pomysłami. Jak sama mówi, najważniejszy jest dla niej uśmiech i zadowolenie klientek. Pasję i talent do fryzjerstwa odziedziczyła po mamie, od dziecka mając kontakt z włosami. Uczestniczka wielu szkoleń, ciągle podnosząca sobie poprzeczkę, pracując u boku najlepszych specjalistów.
Na co dzień jest optymistka, uwielbia poznawać ludzi i się inspirować. Docenia każdy dzień. Wolny czas najchętniej spędza w gronie rodziny i najlepszych przyjaciół.
2ba60a7b-54d3-455b-8ce5-aa5a97959656

KLAUDIA CZORT

TOP STYLIST

Ambitna, młoda i głodna wyzwań. Ma zawsze głowę pełną pomysłów. Świetnie czuje się w precyzyjnych koloryzacjach, które są jej specjalnością. Bardzo dobrze odnajduje się również w innowacyjnych strzyżeniach damskich, które nadają włosom wyjątkowy charakter. Uczestniczka wielu szkoleń, szukająca ciągle nowych rozwiązań. Swoje doświadczenie cały czas szlifuje pod okiem inspirujących profesjonalistów. Kontaktowa, empatyczna i potrafiąca wsłuchać się w potrzeby klienta. 

Karolina Kłósek_Easy-Resize.com

KAROLINA KŁÓSEK

TOP STYLIST

Fryzjerstwo jest jej największą pasją, dlatego od kilku lat nieustannie zdobywała
doświadczenie, biorąc udział w innowacyjnych szkoleniach, pracując jednocześnie pod czujnym okiem
profesjonalistów. Miłośniczka precyzyjnych strzyżeń męskich, cechująca się indywidualnością. Przykłada
wagę do najdrobniejszych szczegółów. Bardzo dobrze czuje się także w wykonywaniu
zaawansowanych, pełnych wyczucia koloryzacji, które uzupełnia strzyżeniami indywidualnie dobranymi
dla klienta.