STRZYŻENIE

Podstawą każdej atrakcyjnej fryzury jest odpowiednio dobrane i perfekcyjnie wykonane strzyżenie. Dzięki wcześniejszej konsultacji nasi styliści potrafią dobrać kształt i formę fryzury, tak aby każda z naszych klientek była w stanie samodzielnie zadbać i wystylizować włosy w domu. Zespół Hair Room ciągle podnosi swoje kwalifikacje i inspiruje się, biorąc udział w wielu szkoleniach i pokazach. Nie boimy się metamorfoz – wręcz przeciwnie! Cieszymy się, kiedy możemy pomóc klientce stworzyć "nową siebie".

usługi
usługi
LIPIDIUM1

KOLORYZACJA

Koloryzacja w naszym salonie wykonywana jest na najlepszych kosmetykach marki L'Oréal Professionnel, które dzięki innowacyjnym technologiom nie tylko nadają włosom piękny kolor, ale także je pielęgnują. Posiadamy dużą gamę produktów, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni produkt dla każdej klientki. Nasi styliści zadbają o podkreślenie urody i stylu klientek poprzez zastosowanie różnych technik koloryzacji, między innymi ombre, sombre, baleyage czy pixele.

LIPIDIUM1

STYLIZACJA

Każda koloryzacja i strzyżenie potrzebuje odpowiedniej stylizacji. Nasz zespół pomoże Klientkom dobrać odpowiednią fryzurę: luźne upięcie, elegancki kok czy fryzurę dzienną. Doświadczenie zdobyte w licznych pokazach, sesjach zdjęciowych i konkursach pozwala nam na tworzenie awangardowych stylizacji. Najważniejsze dla nas jest stworzenie takiego efektu końcowego stylizacji, aby wraz ze strzyżeniem i koloryzacją tworzyły spójną całość pasującą do urody i charakteru klientki.

nashi
nashi
KERASTASE9

FRYZURY ŚLUBNE

Zespół Hair Room dokłada wszelkich starań, aby dzień ślubu był dla każdej panny młodej wyjątkowy i niezapomniany. Staramy się, aby w tym dniu panna młoda wraz ze swoim stylistą i wizażystą mogła poczuć się jak księżniczka. Profesjonalne doradztwo i stylizacja sprawią, iż panna młoda będzie zrelaksowana i zadowolona z efektu końcowego stylizacji.

KERASTASE9